Ohlasy účastníků

Te Kaha....nádherný člověk...Rebel, který dělá revoluci tak, jak byste ji možná nečekali...Volá muže zpět na jejich místo...Protože jen po boku svých žen...spolu s nimi a jejich dětmi, které přichází na svět skrze jejich posvátné spojení...je možné opravdu z hloubky proměnit náš svět... Seminář s Te Kahou byla veliká síla...a nebylo to jen o těhotenství...ale o hluboké přirozenosti bytí mezi mužem a ženou...mezi člověkem a přírodou...mezi člověkem a vesmírem... A i když už se nechystáte mít děti, poslechněte si, co Te Kaha říká... protože všichni jsme přicházeli jako vynořující se duše na tento svět...a když si vzpomeneme, kým skutečně jsme, zrodíme se znovu a ve své plnosti...

Kamila T.

Te Kaha se dotkl hluboce mé duše, a to jsem ho viděla pouze na videu. Zvláštní je, že mi po shlédnutí jeho videa začaly chodit spíše slovanské než maorské informace :-)...... Dnes už vím, že Přirozenost žije napříč kulturami i tradicemi. Budu rodit koncem srpna a jeho učeni je pro mě "doma", tak se moc těším z dalšího termínu semináře a věřím, že se otevře varianta, jak bych mohla něco z jeho učení toto léto zažít.

Kamila B.

O Te Kahovi jsem se dozvěděla letos díky Světovému respektu k porodu. Kdy mě celkově jeho pohled na těhotenství a porod hodně zaujal a rezonoval s mým vnitřním pocitem, že muž z nějakého důvodu k porodu proste patří. Porod celkově nyní patří k mým tématům, kterým se věnuji, a i když jsem propásla s Te Kahou semináře, mohla jsem s ním zhlédnout alespoň Duši K. Byla jsem moc šťastná, když jste zmínili možnost dalšího Te Kahova příjezdu v srpnu do ČR.

Sabina D.

Můj velmi blízkej kamarád mi vyprávěl o semináři s Te Kaha, na kterém teď byl se svou partnerkou. Ohromně mě to zaujalo - protože čekáme miminko. Zrovna jsme se dodívali na Duši K. Je možný se zapsat do nějakýho mailing listu, abych si mohl místo na semináři pak rezervovat včas? Hodně se mě ty věci dotýkaly a líbí se mi, že Te Kaha promlouvá především k mužům a hovoří o jejich roli.

Pavel Č.

Ještě jednou moc děkuji za seminář, byl velmi obohacující. Včera jsme s manželem koukali na záznam Vaší návštevy u p. Duška (malého ducha 🙂 ). Taky moooc pěkný. Z Te Kaha jde TOLIK pokory a úcty k životu a předkům! Takového člověka jsem ještě nepotkala. Včera jsem zjistila, že jsem na semináři nebyla sama - čekáme třetí děťátko 🙂 Jsme moc štastní!

Melinda N.

Včera jsem dokoukala Duši K s Te Kaha a jeho téma mě velmi nadchlo. Chtěla bych se zeptat, jestli budou nějaké další přednášky v srpnu, jak jste se zmiňovali, a jestli ne, kde bych se mohla dovědět více informací. Žiju v Mexiku v Tulumu a do ČR přilétám letos 8.8. Nevim, jestli v tomto termínu budou přednášky ještě možné. Jestli ne, určite bych poslala někoho z mých známých, aby na přednášku zašel za mě. Děkuji a předem se těším na Vaše informace.

Veronika K.

Te Kaha v DUŠE K

Zde se můžete podívat na ZÁZNAM Z DUŠE K ze 4/6/2017, kde byl Te Kaha hostem Jaroslava Duška a hovořil (nejen) o maorské tradici přirozeného porodu!